Blog

İstanbul Gelişim Üniversitesi Diş Hastanesi

Teknolojiyi sağlıkla buluşturan İstanbul Gelişim Üniversitesi Diş Hastanesi’nde insanların ihtiyaçlarına ve önceliklerine önem veren, etik ve ahlaki değerlerle sahip, gelişime açık diş hekimleri yetişiyor. Geleceğin uzman diş hekimleri, diş hastanesinin bünyesinde olan 70 öğrencinin aynı anda eğitim alabildiği son teknoloji olan kliniklerde ve simülasyon laboratuvarlarında güncel bilgiler eşliğinde gelişiyor.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Diş Hastanesi, verdiği nitelikli eğitim sayesinde her geçen gün yüzlerce öğrenciye ve hastaya dokunmakla kalmıyor, dokunduğu kişilerin hayatlarında olumlu değişiklikler yaratıyor. 

İGÜ Diş Hastanesinin Hastalarına Sunduğu Deneyim

İstanbul Gelişim Üniversitesi Diş Hastanesi, modern teknolojiyle tasarlanmış binasında hem çocuklara, hem yetişkinlere uzman diş hekimi kadrosuyla birlikte hizmet veriyor. İstanbul ve çevre illerden gelen hastalara birinci sınıf diş hizmeti verirken memnuniyetlerini esas alıp kaliteden asla ödün vermiyor.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Diş Hastanesi’nde çalışan personeller, hastalara büyük bir ilgiyle, saygıyla ve çözüm odaklı olarak yaklaşıyor. Profesyonelliğinden asla ödün vermeyen diş hastanesi personelleri, hastaları tedavi ederken kullanılabilecek en kaliteli malzemeleri kullanıyor. İstanbul Gelişim Üniversitesi Diş Hastanesi’ne gelen hastalar, büyük bir hijyen ve kalite içerisinde titiz şekilde tedavi edilip hayallerindeki görünüşe ve sağlığa kavuşuyorlar.

İGÜ Diş Hastanesinde Yüksek Standartlarda Teknoloji

İstanbul Gelişim Üniversitesi Diş Hastanesi, Avrupa Diş Hekimliği Eğitim Birliği üyesi olup Avrupa standartlarındaki en iyi hizmeti veriyor. Gelişmiş teknolojiyle donatılmış birimlerinde 75 ünit kapasitesiyle, son teknoloji olan cihazlarla donatılmış kapsamlı ameliyathanesi ve radyolojik ekipmanlarıyla Avcılar’da hastalarını büyük bir titizlikle ağırlıyor, her zaman hasta memnuniyetini esas alıyor. 

İstanbul Gelişim Üniversitesi Diş Hastanesi personelleri; yüksek standartlardaki teknolojiyi en iyi şekilde kullanıyor, bu teknolojiyi hastaların sağlığına iyi gelecek şekilde değerlendiriyorlar. En güncel ve sağlıklı tedaviler sayesinde hastalar, hayallerindeki süreci yaşarken İstanbul Gelişim Diş Hastanesinde kaliteli ve misafirperver bir süreci deneyimliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

reklam ajansı burs özel okul

seyr-i istanbul halic cafe diş hastanesi ne demek