Blog

Hollywood Yıldızları Hakkında Bilinmeyenler

Hollywood yıldızları hakkında bilinmeyenleri öğrendikten sonra çok şaşıracaksınız. 

Ekranlarda sürekli gördüğümüz ve severek izlediğimiz oyuncuların set dışında bambaşka hayatları bulunuyor. Kimisinin garip alışkanlıkları var kimisi gerçek ismini çok geç yaşlarda öğrenmiş.

Bu Hollywood ünlülerini yakından takip etmediğiniz sürece karşınıza çıkmayacak ve magazinde çok fazla yer almayan bilgileri sizler için derledik. 

  • Leonardo DiCaprio

Başarılı ve oldukça yakışıklı olan Hollywood yıldızı Leonardo DiCaprio’nun ismini alma hikâyesi biraz ilginç. Annesi bir müzede Leonardo Da Vinci tablosuna bakarken henüz doğmamış olan DiCaprio ilk tekmesini atıyor. Bunun üzerine annesi ve babası adını Leonardo koymaya karar veriyor.

  • Kit Harington 

Game of Thrones dizisinin sevilen karakteri Jon Snow’u canlandıran Hollywood yıldızları arasındaki Harington, 11 yaşına kadar gerçek ismini Kit sanıyordu. Kit aslında Christopher isminin kısaltılması. Kit diye seslenilmesinden dolayı gerçek ismini öğrenmesi geç olmuş. 

  • Benedict Cumberbatch 

Sherlock Holmes, Dr, Strange gibi karakterlere hayat veren Benedict’in Türkiye’yle yakından bir ilişkisi bulunuyor. Benedict’in dedesi İzmir’de doğmuş. Benedict ve ailesinin İzmir ile olan bağı 1876’ya kadar uzanıyor. 

Aynı zamanda Benedict Cumberbatch’ın soyu aslında Kral III. Richard’tan geliyor.

  • Bryan Cranston

Bryan Cranston’u en çok Breaking Bad dizisinde oynadığı Heisenberg karakteriyle tanıyoruz. 

Hollywood yıldızları arasındaki  Bryan Cranston eskiden bir cinayet soruşturmasında şüpheliymiş.

20’li yaşlarındayken bir restoranda çalışıyormuş. Restoranda çalışanlar şefi hiç sevmiyormuş. Çalışanlar kendi aralarında şefi nasıl öldürmek istediklerini konuşuyorlarmış. Bryan Cranston da fikirlerini belirtmiş.

Daha sonra şef gerçekten de bir cinayete kurban gitmiş. Cinayet sırasına Bryan ve kardeşi de ortalıklarda olmadığı için şüpheli konumuna düşmüşler. Gerekli sorgulamalar yapıldıktan sonra suçsuz oldukları ispatlanmış.

  • Brad Pitt

En ünlü oyuncu Brad Pitt’in yakışıklılığı dillere destan. O kadar yakışıklı ki Brad Pitt’in Toyota reklamı Malezya’da yasaklanmış. Sebep olarak da yakışıklılığıyla Malezya’lıları komplekse sokması gösterilmiş. 


Hollywood yıldızları hakkında bilinmeyenlere bu yazımızda değindik. Daha fazla içerik için blog sayfamıza göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

reklam ajansı burs özel okul

seyr-i istanbul halic cafe diş hastanesi ne demek